O společnosti

T Cert, s.r.o. je česká akreditovaná certifikační společnost s mezinárodní působností, zaměřující se především na certifikační audity v oblasti manažerských systémů řízení jako například

ISO 9001

ISO 14001

ISO 45001 (dříve OHSAS)

ISO/IEC 27001

ISO 22000

ISO 50001

ISO/IEC 20000-1

CERTIFIKACE VE ZDRAVOTNICTVÍ

 

Společnost byla založena v roce 2002 pod názvem TRITON Cert, spol. s r.o. Hned během následujících tří let se plně prosadila na českém a slovenském trhu. I z toho důvodu byla v Bratislavě otevřena slovenská pobočka a založena samostatná organizační složka.

V roce 2008 došlo k přejmenování na T Cert, s.r.o. Za více jak 15 let působení společnosti na evropských trzích jsme provedli přes 1000 auditů v nejrůznějších oblastech průmyslu i služeb a to především díky širokému týmu specialistů a spolupráci s poradenskými společnostmi, které dopomohly k ještě větší ucelenosti našich služeb a tím i spokojenosti zákazníků. Naše aktivity se aktuálně zaměřují i za hranice České republiky, např. na trhy v Německu, Itálii, Francii, Bulharsku, Rumunsku a Polsku.

 

 

Abychom svým i stávajícím zákazníkům poskytli co nejrozsáhlejší portfolio služeb, snažíme se o získání co možná nejširší škály (akreditovaných) norem.

Naše společnost se rovněž podílela na vzniku specifických norem, postupů a standardů. Jmenujme např. normu pro certifikaci překladů CEPRES 2007, zpracování T Cert standardů pro hodnocení kvality a bezpečí lůžkových zdravotnických zařízení na základě vyhlášky č. 102/2012 Sb., certifikaci budov Energy Excelence a Marketingový audit.